Кошик 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: вул. Лідавська, 8, м. Луцьк
вул. Лідавська, 8, м. Луцьк
Телефони: +380 50 153 63 19
Пн-Пт: з 9 до 18
+380 50 153 63 19 Замовити дзвінок

Доставка

Інтернет магазин здійснює доставку по всій території України. Ми працюємо з кур’єрською службою Нова Пошта, Meest-Express.

Загальний термін доставки товару складається з терміну обробки замовлення і терміну доставки. 

Термін обробки замовлення - від одного робочого дня. 

Продавець не несе відповідальності за терміни доставки замовлення, тому що вони залежать від дій третіх осіб (перевізників).

При замовленні оптових партій, терміни і методи доставки узгоджуються окремо в кожному конкретному випадку.

Покупець отримує Товар за допомогою служби доставки або отримує його особисто в офісі Продавця, згідно з попередніми домовленостями.

При доставці товарів в інші міста України, що виконується іншими службами доставки, Покупець у повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів Компанії-перевізника.

Оплата вартості доставки здійснюється Покупцем Компанії-перевізнику самостійно, в момент доставки товару. Точна вартість доставки визначається Компанією-перевізником і озвучується кур'єром компанії при доставці товару Покупцеві. Вартість доставки включає в себе тариф за перевезення згідно поточного прайсу перевізника. Співробітники Продавця, на прохання Покупця, можуть називати Покупцеві орієнтовну вартість доставки виключно в ознайомлювальних цілях.

Всі питання, що виникли в процесі оплати і отримання Товару, Покупець може з'ясувати за контактними даними в розділі Контакти.

 Моторні мастила для легкових авто
Від 400 грн
Моторні мастила для легкових авто
Пластичні мастила
Від 200 грн
Пластичні мастила
Q8 RS Extreme 2-T
Від 500 грн
Q8 RS Extreme 2-T